Kuhuminna

Kõik fotograafiast
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

MartinV wrote:Nendel cosplay show'del on võib-olla midagi pildistamisväärset: http://animefest.eu/JAFF9/animemoll/
Minu eilne atškoo:
Image
MartinV
Site Admin
Posts: 3622
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Tunduvad ülevaatlikud ja tehniliselt ka head, tulistasid avaprioriteediga auto-ISO's ja ta ise siis leidis, et 1/90 säriaeg oleks hää enamasti? Ma ise ei oleks julgenud nii madalat säriaega panna, rohkem stseeni liikumise kui käte värina pärast, aga ma ikka vist ei suuda valida kah staatilisemaid hetki/poose, kust ka pikema säriga terava pildi saab. Niisiis tekitasin endale ikalduse enamasti kõrgemast isost ja mõistagi manuaalfiksist (ja täis mälukaardist) ehk siis ei olnud just mõistlik lähenemine ürituspildistamisele.

Sellel ülaloleval pildil on kenad sügavad värvid kah, ma ise võib-olla vanema toru, võib-olla kõrgema ISO tõttu justkui ei saanud päris selliseid, aga vaatan veel ja katsun ka midagi üles lükata.
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

MartinV wrote:...tulistasid avaprioriteediga auto-ISO's ja ta ise siis leidis, et 1/90 säriaeg oleks hää enamasti?
Täpselt nii tegin jah. Kuigi välk oli ka kaasas, ei hakanud sellega sahmima seal. Alul tegi mind teiega võrreldes kehv positsioon lava ees kurvaks, aga siis vaatasin, et tuleb hoopis lava taga ringi käia. Kõik kostüümikandjad olid supertänulikud, et neid lähedalt pildistati. Kahju ainult, et ühetgi anime tegelaskuju ära ei tunne, va 1 : 金木 研, Kaneki Ken
No ja nagu aru saada, siis minu tähelepanu suutis kõige enam see imelik 10-käeline naine püüda. Väike vikerkaarepea on lemmik #2 :D
PS panin ka tähele, et mitte ühtegi eesti keelt kõnelevat kostüümikandjat ei olnud. Isegi külalisesinejad Lätist rääkisid vene keeles.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Mina valmistasin siis oma (juba neljanda) täipuidust eluaegse garantiiga mööblitüki uutele filmidele ja raamatutele.
Attachments
DSC_6405.jpg
DSC_6405.jpg (668.41 KiB) Viewed 7025 times
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Priidu pildid olid tõesti head. Pole midagi eriti vastu panna.
Attachments
DSC_6299.jpg
DSC_6299.jpg (517.74 KiB) Viewed 7022 times
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

Tom wrote:Mina valmistasin siis oma (juba neljanda) täipuidust eluaegse garantiiga mööblitüki uutele filmidele ja raamatutele.
Wow! Peaks tulema riiulikoolitusele. PS Sul on mingi puidutöökoda?
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

Tom wrote:Priidu pildid olid tõesti head. Pole midagi eriti vastu panna.
Mitte hohe ei usu seda juttu!
Aga lumivalgeke, kelle Sina väga hästi pildile said, oli mu kolmas favoriit.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Oma väikeste kätega ikka panen samas toas kokku. Riiulit vaja?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3622
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Tomi pilt meeldib väga, hetk/ilme on dramaatilised.

Sarjast "Martini kompositsioonieskperimendid" :roll:
Image
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

Tom wrote:Oma väikeste kätega ikka panen samas toas kokku. Riiulit vaja?
Aa, siis detailid on juba valmiskujul?
Ma olen juba pikka aega otsinud klaasist ustega raamatukappi, aga käsi ei tõuse sellist pappi välja käima paberi panipaiga eest, nagu poes küsitakse. Ostan parem mõne(d) Zeissi objektiivi(d) ;)
MartinV wrote:Tomi pilt meeldib väga, hetk/ilme on dramaatilised.
Jah. Ja puhas taust ainult parandab seda.
Mul on miskipärast tolle kaltsu tekstuur igal pool näha. Käsitsi ka ei viitsinud teda välja maalima hakata.
Post Reply