Kuhuminna

Kõik fotograafiast
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

Tom wrote:Paluks peksta, aga mitte näkku :)
Tundub väga sarnane Martini lehele. Kasutate vist sama tehnoloogilist platvormi?
Leht on muidu ilus, minimalistlik. Must paspartuu sobib vist fotode vaatamiseks ka kõige paremini.
Hetke moeröögatus veebimaailmas on muidugi lõputult skrolliv leht, mitte enam selline vasakul püstise menüüga.
Müügiteemas võiks pigem vist mingid paketid ja hinnad olla. Mina nt ei viitsi tavaliselt kellelegi kirjutada, kui mingeid hindu väljas pole ja kõik on ainult läbi kontaktivõtmise.
Rätsepatööna valminud individuaalkoolitused on ka OK, aga mingid tüüpteenused ja -hinnad võiksid ka väljas olla.
Ma muidugi ei ole mingi turundusekspert, aga nii tundub mulle, isiklikult.

Tubli töö!
MartinV
Site Admin
Posts: 3621
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Eih, minu lehel polegi mingit platvormi :) Tomi lehel on mõningad tänapäevasuse eelised täitsa olemas, esiteks on "thumbnailid" mõistliku suurusega, saab juba pildi sisust aimu ka natuke. Ja nagu ajakohane on, kohaldub leht ka väikestele ekraanidele suht hästi - ainult koolituste lehel viskab suur fikseeritud mõõtmetega pilt asjad paigast ning menüü ja osa sisust kaovad ekraaniserva taha ära.

Valdavalt oskangi teostuslike pisiasjade kallal norida praegu, nt inglisekeelne "Send" nupp eestikeelsel kontaktilehel ja minu meelest on mõned asjad liiga kribud - näiteks "Minust" lehel see Adobe serdi pildike - ma pean normaalselt vaatekauguselt ikka pingutama, et välja lugeda, et mille ekspert sa oled. Ei oska ka kohe soovitada, kuidas seda paremini integreerida, esmamuljena näeb välja nagu 90-ndate väike bänner või counter vms :) Google'i pildiotsing näitab, et on sarnase sisuga pilte ka suuremaid, võib-olla oleks parem?

Vasak menüü tundub kah suht tilluke, ma ei tea, kas oleks abiks talle natuke rohkem visuaalset suurust ja rõhku, kuna sealtkaudu peaks see huviline ju edasi tegutsema peale ilusate piltide nägemist.

Eesnimesid rõhutav bränd on natuke ootamatu - visuaal ja A-de/V mäng meeldib, aga näiteks moblas, kus perenimi üldse ära kaob, võib tekkida segadus, et kas su nimi ongi Toomas Vahur. Piltide watermarkidelt ka moblas naljalt välja ei loe, mis see väikses kirjas asi seal on - kui selliste watermarkide tavaloogikat ette kujutada, siis mõtleks vaikimisi, et see watermark on "Toomas Vahur Photography" või midagi sellist. Footeris alles tõde :)

HTML-i poolel paistab </body></html> lõputag'e topelt olevat. Mõnedesse meta-tagidesse on kah jäänud sisse teostaja, mitte sinu saidi spetsiifiline info. Kontaktivormi saatmine kah mingit tagasisidet ei anna.

Selline kiirnorimine :)
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Suur tänu. Kõik vajalikud ettepanekud.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Prisma parklas uitamas.
Attachments
DSC_7870.jpg
DSC_7870.jpg (169.62 KiB) Viewed 7271 times
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3621
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Tahad sa sellest rääkida? :) Värv ja valgus on kenad.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Foto jah pole just suurem asi.
Aga auto :)
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

Tom wrote:Aga auto :)
Ilu on vist tõesti vaataja silmas :?
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Tartu - heade mõtete linn.
Attachments
0296-20180310-152202.jpg
0296-20180310-152202.jpg (1.04 MiB) Viewed 7211 times
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Narri meest, aga mitte tema mütsi.
Attachments
DSC_4132.jpg
DSC_4132.jpg (1.17 MiB) Viewed 7118 times
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3621
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

See varjude muster on ju huvitav sellise peakatte juures - kui sellest midagi positiivset üritada otsida :)
Post Reply