Kuhuminna

Kõik fotograafiast
MartinV
Site Admin
Posts: 3622
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Ma jäin oma üritusega päris rahule, sai isegi väikse galerii jagu pilte:

Image
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Number 6 on on number 1.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

MartinV wrote:Ma jäin oma üritusega päris rahule, sai isegi väikse galerii jagu pilte:
Jah, Sul vedas rohkem.
Eks see katlamaja ise on juba selline sürr koht.

PS Varsti saab ka ENSV Plaanikomitee hoonest sarnaseid motiive teha. Eile oli ülemisest otsast juba lammutamisega alustatud. Saab näha, kui kähku nad maapinnani jõuavad.
MartinV wrote:Image
MartinV
Site Admin
Posts: 3622
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Tom wrote:Number 6 on on number 1.
Mulle endale meeldis esimese hooga nr 4 rohkem, sai sinna erksamad värvid ja rohkem värvikontrasti seeläbi, aga 6-l on jah võib-olla mastaapi rohkem ja suuremalt näeb ta ka parem välja, seal päris palju detaili. Aga mis on mõtted bändipiltidega seoses, see mulle uudsem žanr?

Kuidas tantsuüritused?
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Olin eile hilja monoetendusel.
http://worldcameras.info/static/hagune_piir/index.html#

Updated*
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3622
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

priitv8 wrote:(kasutasin Play Memories Mobile äppi kaugjuhtimiseks, et keegi ei arvaks et ma pildistan).
Kuidas see välja näeb, kaamera ripub kaelas ja samal ajal vaatad pilti ja vajutad päästikule telefonis?
MartinV
Site Admin
Posts: 3622
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Tom wrote:Olin eile hilja monoetendusel.
http://worldcameras.info/static/hagune_piir/index.html#
Mulle paistab, et see monotükk andis paremat materjali kui tants, näoga annab ikka emotsiooni rohkem edasi kui ülejäänud keha väänates :) 10 ja 13 nt tunduvad mingit pidi intrigeerivad, et mis on nende kontekst? Valgus paistab kohati väga värviline ja muutlik ka, tundub keeruline - lasid ikka täismanuaalsäriga ja tuunisid jooksvalt või kuidas? Või kasutasid auto-ISO?
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

MartinV wrote:Kuidas see välja näeb, kaamera ripub kaelas ja samal ajal vaatad pilti ja vajutad päästikule telefonis?
Täpselt nii jah. Kaamera paigutus on ju ka meelevaldne, aga mul rippus kaelas. Teravustamisega tuleb veel tegeleda, sest sõrmega telefoni ekraanil ei saa teravustuspunkti ette määrata. AF toimimine jäigi mulle arusaamatuks kogu selle asja juures.
priitv8
Posts: 1694
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Kuhuminna

Post by priitv8 »

Tom wrote:Olin eile hilja monoetendusel.
http://worldcameras.info/static/hagune_piir/index.html#
See on ilmselt see koht, kuhu oleksid a7S-ga läinud, kui oleks saanud? Aga millise hääletu katikuga need pildid tehtud said? 1-ga?
Mulle meeldis ka 17. IMHO see töötab isegi püstise kaadrina. Ainult kaelakett annab (raskus)kiirenduse suuna ära :D
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Põhitulemuse tegi ikka D750. Osa pilte on siiski tehtud ka Nikon 1 seeriaga.
Ma ikka veel piisavalt laisk, et käsitsi pilti teha :)
Nikon 1 V1 ja AW1 sensor ei anna piisavalt head iso ja dünaamikat nii keerulistes valgusoludes.
Peaaegu oleks saanud proovida ka Nikon j5 sensorit aga ei saanud. Nii nagu ei saanud ka Sony A7s'i.
Paremates valgusoludes käraks Nikon1 kah. Kasutasin olukorra parandamiseks kahte uut Nikon 1 seeria objektiivi:
1 NIKKOR 10mm f/2.8
1 NIKKOR 18.5mm f/1.8
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Post Reply