Kuhuminna

Kõik fotograafiast
MartinV
Site Admin
Posts: 3621
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Kui Laeva piltidest rääkida, siis mul tekib kerge lühiühendus ühelt poolt meediumi (film-retro) ja teiselt poolt subjekti (moodne hoone) ja vaatenurga (ülilainurgad polnud kah vanasti levinud) vahel. Meeldivad need pildid, kus tundub olema mingi seos hoone ja pilvede vahel, kõige rohkem 200015, kus oleks nagu mingi pahaendeline Ghostbusterslik torm formeerumas ümber hooneteraviku; järgmised 2 järjest abstraktsemaks minevat pilti meeldivad millegipärast järjest vähem, st. järgmises on veel natuke sama tunnet, ülejärgmises enam mitte, kuna hoonest on nii vähe järgi.

Enda omadest meeldis aga sellele vaatamata pilt, kus hoonet kah tervikuna näha pole:

Image

Meeldib just see, kuidas pilved paistavad majast välja voolavat, õnnetult pisut liiga alla kadreeritud, et pole need vasakpoolsed pilvekombitsad tervenisti peal.
MartinV
Site Admin
Posts: 3621
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Haapsalu piltidest meeldib algatuseks 003; huvitav, et seal on pildi fookus nii selge (ok, nojah, hele, keskel, vaatab kaamerasse, kuidas saakski mitte olla), samas järgmisel kaadril ahmib see seljaga tüdruk oma pool kaadrit ära ja kompa pole üldse nii hea minu meelest. Huvitav, kuna steen ju suht sama, aga pildid nii erinevad "töötamiselt", vähemalt minu jaoks.

Kena retrotüdruk muidugi kah, 9 ja 18 kah temaga kenad. Saksa mundritega piltide hulgas on ka huvitavaid, kuigi neil raskuski korraga silmade lahtihoidmisel :) 29 ja 31 paistavad mulle nendest paremad/huvitavamad, sellist olevik/tulevik vs minevik teemat natuke, isegi see piip/mobla asi 29 servas tundub pull, mitte häiriv.

Võib-olla kõige rohkem meeldib 38 (õnnestus ikka ära mahutada filmile:), nägin kah sama seltskonda, aga ei suutnud seal sellist kaadrit leida ega hetke oodata, minu pilt tundub kuidagi lambikas seal kõrval, kuigi kah nagu on mingi tegevus-emotsioon (seegi kogemata). Eks ta ole natuke vähem "fokusseeritud" kah lainurga tõttu.

Image
MartinV
Site Admin
Posts: 3621
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Päris hull pilgumagnet oli vanalinnas:

Image
Image
Image
Image
Image


Image
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Elus või?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3621
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Elus, värskelt tagasi, tänud huvi tundmast. Ei olnud jaksu kohapealt reportaaži teha, asun nüüd homme pilte sorteerima.
MartinV
Site Admin
Posts: 3621
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Panin üles valiku pilte Pariisist:

Image
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Väga toredad pildid. Tahaks ka kunagi reisima minna. Miks mitte blogisse panna?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Järgmine nädalavahetus on FIBIT muideks.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Mina pärast juuksurit.
Attachments
DSC_3032.jpg
DSC_3032.jpg (434.04 KiB) Viewed 6834 times
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Kui sa võiksid valida ükskõik millise Nikkori fibiti jaoks, mis sa valiks eelistuse järjekorras?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Post Reply