Kuhuminna

Kõik fotograafiast
MartinV
Site Admin
Posts: 3625
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Üks lemmikutest on pilt nr 4477. Peab märkima, et vinjeteerumine näitab tugevaid taandumise märke. Milles asi?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3625
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

No sa ju ütlesid kunagi, et mu pildid on väga sageli vinjeteeritud ja ma siis analüüsisin olukorda, leidsin, et tõesti ja võib-olla on see mingi kompositsiooniline kark. Ja minu pildid peavad ju ometi ilma karkudeta ka toimima :) Nii et üritasin siis teadlikult märgatavat vinjetti vältida, kuigi mõnel pool keerasin seda umbes sama palju tagasi, kui Lens Correction oli ära võtnud.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

See näitab, et inimene võib isegi vanas eas veel areneda.
Ma võiks Sulle üht kena raamatut laenata (targal inimesel on targast raamatust rohkem õppida kui mul lollikesel)
Attachments
RTFM !
RTFM !
manual.jpg (16.82 KiB) Viewed 8768 times
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3625
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Raamat tundub sisukorra põhjal väga huvitav, suhtleb homme, kuidas ma selle kätte saaks.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Mul on laetud 5 kaadrit 6x9 must-valget filmi ja ma olen valmis industriaali pildistama. Keegi veel?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3625
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Mina olen kindlasti käpp, kus ja millal? Uurime seda Marguse varianti või harjutab kuskil kätt enne? Et neli proovikaadrit ja siis millalgi see üks ja õige :) Natuke aega tagasi kolasin Linnahalli juurest Kopli poole mööda "kultuurikilomeetrit", seal nagu üht-teist oli.

Mul isegi kaamera kaasas täna, nii et minu poolest võib õhtupoole kuskil seigelda.
Tom
Posts: 2490
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Aga see sõjamäe kant, kas see on huvitav? Pildid olid sul igal juhul paljulubavad. Ma võtaks ratta välja õhtuseks kolamiseks.
Balti jaama juures seisev vedur pakub ka huvi.
Ja Kuusakoski.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3625
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Selle Ülemiste põlenud maja juures jõudsin juba ise uuesti käia, pole ainult neid pilte veel läbi kamminud. Varem seal hulkudes on kuidagi suhteliselt vähe väga huvitavat silma jäänud. Aga põmtselt mul ükskõik, kas Sõjamäe-Kuusakoski suund või Balti jaam - Kopli; aga jalgrattaga samas tempos püsimine tundub kuidagi kaheldav.
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Kuhuminna

Post by Saldre »

See kaader sobiks päris hästi mõne sellise artikli juurde, mis räägib suhtlemisprobleemidega paaridest. :)
Post Reply